Державна екологічна інспекція розпочала перевірку ТЕЦ щодо викидів в повітря, охорони водних та земельних ресурсів, поводження з відходами.

Про це повідомляється на сторінці голови Держекоінспекції Андрія Мальованого в Facebook.

«Сьогодні ми розпочали перевірку щодо викидів в повітря, охорони водних та земельних ресурсів, поводження з відходами. А також з’ясуємо, чи виконало підприємство припис, який воно отримало під час попереднього інспекційного заходу», – написано на сторінці.

Повідомляється, що Держекоінспекцію цікавить як проходять роботи з модернізації ТЕЦ, в якому стані знаходиться золошлаковідвал (так зване озеро Гарячка), чи відбуваються скиди води та викиди шкідливих речовин в атмосферу відповідно до отриманих дозволів.

Сьогодні разом з Народним депутатом Oleksandr Marikovski , депутатом Київради Костянтин Яловий ,представниками…

Опубліковано Андрій Мальований Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Зазначається, що мешканці міста регулярно скаржаться Інспекції на діяльність ТЕЦ. Але до сьогоднішнього дня під різними приводами за останні 1,5 роки інспекторів не пускали на підприємство 4 рази.

Перевірка триватиме два тижні.

Нагадаємо, раніше у компанії «Євро-Реконструкція», якій належить Дарницька ТЕЦ, повідомили, що проводять реконструкцію екологічного газоочисного обладнання.

Фото: Facebook