В пункті прийому вторсировини розраховуються не грошима, а алкоголем.

В парку «Привокзальний» у Дарницькому районі Києві відкрили пункт прийому вторсировини неподалік дитячого майданчика. З безхатченками тут розраховуються не грошима, а алкоголем, повідомила у своєму Facebook місцева активістка Марина Козаченко.

За словами жінки, нещодавно в одному зі схожих пунктів неподалік правоохоронці вилучили 70 літрів сурогату.

«Маленькі діти точно не мають бачити як справляють нужду під деревами «тьоті і дяді», які і не навчені платити за туалет, як послугу, і елементарно не мають коштів! Пункти вторсировини є можливістю для безпритульних заробити копійчину, але… Їм в наших пунктах вторсировини не гроші дають, а сурогатним алкоголем розраховуються!!!» — пише Козаченко.

За словами жінки, перевірити новий пункт прийому вторсировини на наявність алкоголю та дозвільних документів поліція не змогла, бо той «вчасно» зачинився.

«29 жовтня в цьому пункті на Привокзальна, 3 вже вилучили 70 літрів алкоголю невідомого походження… То ось вам ще один пункт — 2 тижні тому на зеленій зоні парку Привокзальний, навпроти магазину «Червоний Маркет», з’явилась чергова розливайка. Наша поліція згідно відповіді Дарницького УП не змогла перевірити дозвільні документи, бо пункт виявляється був зачинений» — йдеться в публікації.

Жінка зауважує, що подібна «практика» небезпечна не лише для дітей, які бачать, як дорослі розпивають спиртне, а і для безхатченків, які, можливо, труяться неякісним алкоголем.

Раніше ми писали про те, що на Дарниці зі скверу викрали три ялинки.

Фото: фейсбук