Свого часу його власники вирубали дерева в парку, щоб добудувати велику терасу.

В Парку партизанської слави (Дарницький район) невідомі люди відгородили частину території будівельною сіткою. Про це повідомляють місцеві жителі через Facebook-спільноту Дарниця Live.

За словами свідків, мова про земельну ділянку, на якій раніше стояв ресторан «Колиба», а пізніше— Forrest Cafe (вул. Славгородська, 55).

«…троє невідомих які не захотіли представитись обносять будівельною сіткою місце де колись була «Колиба». Для яких цілей це робиться пояснити вони відмовилися но скоріш за все для нового будівництва… » — йдеться у повідомленні.

Також активісти нагадують, що власники ресторану «Колиба» свого часу вирубали кількадесят дерев у парку для того, аби відкрити свій заклад — за фактами порушень з їхнього боку Екологічна інспекція нарахувала близько 20 мільйонів гривень збитків.

«…бувші власники Колиби збудували своє приміщення незаконно не маючи на те ні дозволу, ні договору оренди на землю» — йдеться в публікації.

Зауважимо, що ресторан «Колиба», на місці якого пізніше виникло Forrest Cafe, згорів у грудні минулого року: вогонь знищив усі меблі в ресторані та 200 кв.м дерев‘яних конструкцій.

Окремо дарничани наголошують, що міська влада начебто не виконала жодної обіцянки з благоустрою Парку партизанської слави, які були проголошені після його відкриття з нагоди реконструкції (в парку зробили велику вхідну зону з фонтаном). В Дарницькій РДА повідомляли, що роботи в парку продовжать вже у 2021 році — обіцяли розібратися зі зламаними болардами та великою кількістю шашличних.

При цьому територія Парку партизанської слави знаходиться під захистом природно-заповідного законодавства, є частиною регіонального ландшафтного парку і охороняється законом. Парк покликаний зберігати в природному стані унікальні природні комплекси та об’єкти.

Тим часом, на Виноградарі піймали компанію, яка викидала будівельне сміття у лісопарку.

Фото: фейсбук