Частина з підрозділів, які росія відводить на Київщині та Чернігівщині, передислоковані на харківський і донецький напрямок.

Про це розказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону.

“Частина тих людей, які були на чернігівському і на київському напрямку, передислоковуються. Частина з них з’являється на харківському і донецькому напрямку. Там зараз супротивник посилює свої угрупування, щоб мати спробу посилити тиск на наших хлопців і дівчат, які боронять Україну в Харківській, Донецькій і Луганській областях”, – повідомив він.

Данілов закликав не робити далекосяжних висновників із заяв росії про зменшення інтенсивності бойових дій на київському та чернігівському напрямках і не вважати, що ворог остаточно відступає.

На питання, чи є інформація про вагнерівців і кадировців, які беруть участь у війні росії проти України, Данілов сказав: “Вони (росіяни – ред.) з усього світу збирають всіх мерзотників, які мають велике бажання вбивати наших громадян. Наші розвідки чітко відслідковують, звідки йдуть ці угрупування, ми маємо великий обсяг інформації, хто саме входить у ці угрупування”.

Фото: Фейсбук