Борис одразу мобілізувався і переживає лише за те, що його довго не відправляють на Схід.

Про це повідомила депутатка Верховної Ради Інна Совсун.

За її словами, Борис відкритий гей. Вона познайомилась з ним під час візиту шведського депутата Андерса Остерберга до Києва, який хотів дізнатись, яка ситуація з захистом прав ЛГБТ в Україні в умовах війни.

“Ми сиділи в Musafir й Андерс спитав Борю: “Яким чином Швеція може допомогти ЛГБТ в Україні?”. Боря моментально відповів: “Дайте нам більше зброї”. Це було чітко, зрозуміло й правдиво. Бо зброя нам потрібна, аби відбиватися від нападу середньовічних варварів, які хочуть поширити своє дикунство на інші країни. У переліку дикунських норм pociйського законодавства є і “заборона пропаганди гoмоceкcyaлізму”. А ліберальні цінності західного суспільства кремлівські пропагандисти перетворили на найстрашнішу лякалку”, – пояснила Совсун.

Вона додала, що якщо для західного суспільства цінності свободи й поваги до особистості важливі, воно наполягатиме на передачі важкого озброєння Україні.

“Боря, як і решта ЛГБТ людей, прекрасно розуміє, яку загрозу несе ця орда для всієї країни, і для нього особисто. Тому він мобілізувався зараз і переживає лиш через те, що його надто довго не відправляють на Схід. Він робить те, що й багато інших ЛГБТ людей, які служать в українському війську. Вони жертвують своїм здоров’ям і життям задля захисту країни”, – наголосила Совсун.

І зауважила, що на окупованих pociєю територіях недоторканну цінність прав людини змішують з брудом. pociйські солдати із захопленого схвалення pociйського суспільства ґвалтують, катують, викрадають, калічать, знущаються і вбивають. Тому Україна попри все продовжить показувати світу свій захист прав людини.

Фото: Фейсбук