Громадська рада при Подільській РДА з'ясовує, чи є всі узгодження і суть реставраційних робіт.

Дані про видачу дозволу розміщені на Порталі Єдиної державної елекронної системи у сфері будівництва.

Згідно з документом, Державною архітектурно-будівельною інспекцією видано дозвіл ПрАТ “Київський річковий порт” на проведення реставрації пам’ятки архітектури і мистецтва на Поштовій площі, 3. За цієї адресою розташовуєтьс Київський річковий вокзал.

Як повідомила член громадської ради при Подільській райдержадміністрації Ольга Рутковська, дозвіл був виданий 25 серпня 2021 року.

“З’ясовуємо чи є всі погодження і суть реставраційних робіт. Адже дуже важливою частиною пам’ятки є первісне архітектурно-планувпльне вирішення і комплекс фресок”, – заявила вона.

Додала, що компанія-забудовник афельована із забудовником ЖК “Едельдорф” на Старонаводницькій, 42-44.

Нагадаємо, у червні Олександр Шуфрич – син народного депутата Нестора Шуфрича (ОПЗЖ) – оголосив про наміри придбати 10,8 млн акцій (23,5%) в ПрАТ “Київський річковий порт”.

За даними YouControl, 24,99% Річкового порту володіє ТОВ “Сант Гален Холдинг”, ще 24% акційналежить ТОВ “Денді інвест”, 22,5% – ТОВ “Сучасне партнерство” В’ячеслава Русанова.

Бенефіціарами підприємства через “Денді-інвест” вказані бізнесмен і екс-глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський і члени його сім’ї, через “Сант Гален Холдинг” – Ірина Коваленко, через “Сучасне партнерство” – В’ячеслав Русанов.

Також на ресурсі YouControl зазначено, що “Сучасне партнерство” і “Сант Гален Холдинг” раніше мали стосунок до бізнесмена Нестора Шуфрича – нардепа 3-4, 6-9 скликань Верховної ради та екс-міністра надзвичайних ситуацій 2006-2007 років в уряді Януковича.

Раніше ми повідомляли, що в приміщенні Річкового вокзалу у Києві відкриють Американський університет.

Фото: projector