Ділянка потрапляє в межі історичного центру Києва, але тут збираються звести 34-поверховий будинок.

ДАБІ видала дозвілна будівництво житлового комплексу компанії «Позняки-Жил-Буд» в Києві за адресою бул. Лесі Українки, 7-9. Як писали «Наші Гроші» ділянка забудови – це територія громадських будівель та споруд і територія вулиць та доріг.

Запланована висота будівлі – 34 поверхи. Ділянка потрапляє в межі Історичного центру Києва, зони регулювання забудови першої категорії.

За даними видання, ПАТ «Позняки-Жил-Буд» разом із ТОВ «Габітус Дизайн», співзасновником якого є Артур Мхітарян, є засновниками корпорації «Тарян Груп».

Наприкінці 2015 року власником 100% акцій ПАТ «Позняки-Жил-Буд» замість Артура Мхітаряна стала його матір – Рузанна Каграманян. Артур Мхітарян є сином колишнього народного депутата від Партії регіонів Нвера Мхітаряна.

Нагадаємо, що так само перед ліквідацією ДАБІ дозволила забудову території Національного авіаційного університету ректора екс-регіонала Максима Луцького, кума колишнього міністра освіти Табачника.

Судячи з даних сайту Реєстру будівельної діяльності, в останні два тижні свого існування (1-15 вересня) ДАБІ видала 431 дозвіл на виконання будівельних робіт. Це майже у півтора раза більше, ніж за весь попередній місяць.

Кількість дозволів, виданих ДАБІ за 15 днів вересня, майже втричі перевищує показники минулого року за цей період (153). При цьому зараз ДАБІ видавала дозволи на будівництво навіть у вихідні. За минулі чотири вихідні вересня ДАБІ видала 149 чинних дозволів на будівництво. Раніше ДАБІ не видавала дозволів у вихідні дні, свідчать дані реєстру.

Експерт з питань містобудування Георгій Могильний повідомляв, що дозволи видавали навіть уночі.

Фото: Фейсбук