На його місці компанія екс-депутата Скорика має збудувати житловий комплекс.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України 21 грудня зареструвала дозвіл на будівництво житлового комплексу на вулиці Генерала Жмаченка, 20 у Києві. Його зведуть на ділянці, яку Київрада у вересні визнала парком, повідомляють «Наші Гроші» на посиланни з дані Київради, Містобудівного кадастру та Кадастрової карти України.

Заявителем на видачу дозволу ДАБІ була «Помісна церква християн віри євангельської «Християнська Надія». Вона ж у червні цього року отримала містобудівні умови й обмеження (МУО) на завершення будівництва «духовно-благодійного комплексу» висотою до 73,5 м (близько 25 поверхів) за вказаною адресою.

Відповідно до Генплану Києва, ця ділянка є територією громадських будівель і споруд, де будівництво житла не дозволяється. Разом з тим, у дозволі ДАБІ вказано тип об’єкта на Жмаченка, 20 — будинки багатоквартирні масової забудови. Виданий дозвіл свідчить, що генпідрядник «Будівельна компанія «Інтергал-Буд» екс-нардепа Володимира Зубика планує збудувати тут житловий будинок.

Крім того, на сьогодні у релігійної громади відсутнє право користування ділянкою на Жмаченка, 20, адже 24 вересня Київрада прийняла рішення про розірвання договору оренди з церквою і надання ділянці статусу парку. Однак це рішення досі не оприлюднене на сайті Київради.

Видання нагадує, що у жовтні 2018 року Департамент містобудування КМДА спочатку видав незаконні МУО на будівництво житлових будинків на вулиці Генерала Жмаченка, 20, а після виникнення суспільного резонансу підмінив їх на відмову у видачі.

Не так давно забудовник «Інтергал-Буд» скаржився Зеленскому та його міністрам на дії «псевдоактивістів». 

Фото: Гугл Карти