Дорожній сезон у столиці в розпалі - ремонтники працюють цілодобово та без вихідних.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Тривають активні роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури – дорогах, мостах та шляхопроводах. Аби встигнути втілити заплановане та мінімально обмежувати рух транспорту, ремонти здійснюють у цілодобовому режимі і без вихідних”, – інформує мер.

Наприклад, на вулиці Милославській триває підготовка до фінального асфальтування. Також там облаштовують нові тротуари та сучасну систему освітлення. Мер акцентує, що цю дорогу не оновлювали 37 років – відтоді, як побудували.
Завершують роботи й на проспекті Степана Бандери. Там вже влаштували верхній шар дорожнього покриття на ділянці від Оболонського проспекту до вулиці Олени Теліги. Оновлюють тротуари та влаштовують велодоріжки.
Ремонтує місто і мости та шляхопроводи, які не бачили ремонту понад 30-40 років. Сьогодні роботи тривають на 14 об’єктах. 7 з них ми завершимо вже цього року.

Зокрема, й Новокостянтинівський шляхопровід. Його спорудили у 1979 році і відтоді не ремонтували. Нині там бетонують монолітну плиту. Перший етап ремонту планують завершити до 15 липня (на частині у напрямку Подолу) й розпочнемо оновлення другої частини шляхопроводу.

Фото: КМДА