Нові приміщення будуть доступні для учнів вже у новому навчальному році.

Лише у 2020 році в Києві проведено капітальних ремонтів закладів професійно-технічної освіти на суму 21,3 млн грн, а також придбано обладнання, первинний робочий інструмент та спецодяг для учнів на суму понад 9,5 млн грн. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, інформує сайт КМДА.

«Цього ж року в бюджеті міста Києва передбачено 15,4 млн грн для проведення капітальних ремонтів у 13 закладах професійної освіти. Наразі роботи активно тривають і вже в новому навчальному році оновлені приміщення будуть доступні для учнів», – розповів чиновник.

За його словами, 85 % закладів уже оголосили процедуру електронних торгів для проведення капітальних ремонтів. У третині з них ці процедури вже завершено та укладено договори.

«Система професійно-технічної освіти столиці постійно розвивається. Якщо раніше в училищах готували спеціалістів із понад 200 напрямів, то тепер ця кількість скоротилася до оптимальної — 111», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що заклади професійної освіти вже розпочали дні відкритих дверей в онлайн форматі, де майбутні абітурієнти можуть ознайомитися з умовами вступу та напрямами підготовки столичних училищ.

Як ми повідомляли, Держпродспоживслужба встановила, що кожне четверте шкільне меню в Україні порушує норми харчування.

Фото: Фейсбук