Київський таксист заради експерименту провів новорічну ніч у машині в погоні за тарифами та коефіцієнтами – хотів дізнатися скільки зможе заробити в новорічну ніч.

Звіт таксиста Антона Корнійчука опублікував сайт Texty.

Загалом автор працював 13 годин і подолав за кермом близько 330 кілометрів. 

За його словами, сервіси таксі на Новий рік пропонували водіям промоакції та вищі тарифи. Зокрема, Uber платив 130 гривень за п’ять виконаних поїздок з 19:00 до 22:00, а потім ще 220 гривень за шість поїздок з 2:00 до 5:00. Uklon з 20:00 31 грудня підняв ціну на 40% від базового тарифу. Bolt знизив комісію 25% до 10% після десятої поїздки. 

Ввечері 31 грудня пасажирами були кияни, що поверталися із  супермаркетів додому, а також ті, хто спішив зустрічати Новий рік у гостях. 

Таксист сподівався зустріти Новий рік у компанії пасажирів, однак приблизно о 23:30 виклики припинилися. Святкова опівніч застала водія на самоті на автомобільному мосту через залізничні колії біля вокзалу. «От просто повірте мені на слово — це сумно», — зазначив Корнійчук.

У перші хвилини нового року тарифи знову підстрибнули. Вартість поїздки зросла приблизно у два з половиною рази. Вільні нічні дороги дозволяли заробляти 200 гривень за десять хвилин. А вже ближче до ранку попит на таксі шалено підскочив, машини не встигали виконувати всі замовлення. 

На всіх сервісах Корнійчук заробив за сім годин роботи до Нового року 2100 гривень з відрахуваннями всіх комісій, а за шість годин після Нового року — 2700 гривень.

Найбільшу суму таксист заробив на Uber — 3268 гривень. Користування Uklon принесло йому 1270 гривень і ще 200 гривень він заробив на Bolt.

Загалом за ніч він заробив 4800 гривень. Водночас, з цієї суми слід відняти витрати на паливо — приблизно 600 гривень. Тобто заробіток таксиста за 13 годин в новорічну ніч склав 4200 грн. 

Якщо критично не вистачає грошей – новорічна ніч однозначно дає можливість їх швидко заробити. Але зважайте – це дуже виснажливо. І ніякі гроші не здатні замінити ті емоції, що ви отримуєте від спілкування з рідними та близькими на свята. Я більше точно не хочу зустрічати новий рік під світлофором на мосту”, – підсумував таксист.

Фото: Фейсбук