Вхід для військовослужбовців та учасників територіальної оборони – безкоштовний.

Церква Спаса на Берестові в Києві на вулиці Лаврській відкрита для відвідування. Про це повідомляє прес-служба заповідника Києво-Печерська лавра.

Відкриття церкви відбулося після майже піврічної перерви.

«Присутні представники музейної спільноти та кияни, що є небайдужими до нашої культурної спадщини, мали можливість оглянути оновлені експозиції, розміщені в давній пам’ятці («Три тисячі років історії. Археологічне дослідження території церкви Спаса на Берестові», «Печерське містечко на планах XVII – першої третини XIX ст.») та прослухати лекцію-екскурсію завідувача науково-дослідного сектору археології Сергія Тараненка, присвячену дослідженням території церкви Спаса на Берестові. Вперше в приміщенні храму демонструється артефакт, виявлений влітку 2017 року, під час реставраційних робіт, у дерев’яних конструкціях даху церкви Спаса на Берестові – стакан від одного з артилерійських снарядів, якими російські загарбники бомбардували Київ у січні 1918 року» — йдеться в повідомленні.

Починаючи з 19 квітня церква Спаса на Берестові відкрита для відвідування з 10:00 до 16:00. Вихідні дні – понеділок і вівторок (у неділю, 24 квітня, об’єкт не працюватиме).

Вхід для військовослужбовців та учасників територіальної оборони – безкоштовний.

Фото: Фейсбук