Виручка начебто йде на їжу для бездомних.

Кіоск з кавою на вулиці Овруцькій у Києві відноситься до храму Феодора Освяченого. Церква відноситься до УПЦ Московського патріархату, повідомляє «Сьогодні».

Виручка закладу начебто направляється на закупівлю їжі для бездомних громадян. Ціни – середні по кав’ярнях Києва. Так, кава “Еспресо” коштує 16 гривень.

«Ми встановили кіоск з кавою недавно. Мета – популяризувати розкопки нашого храму, який зараз знаходиться в процесі відродження. Його називали «Київський Єрусалим». Ми проводимо для людей екскурсії на розкопки. Щоб запрошувати людей на екскурсії – відкрили цей кіоск. А щоб наш співробітник не сидів там просто так, ми вирішили там продавати каву. Зараз, коли на вулиці спекотно – пропонуємо безкоштовно холодну воду. Також в кіоску приймають записки від прихожан на молитву, якщо хочуть, щоб в храмі помолилися за здоров’я чи за упокій», – розповів виданню настоятель храму.

В церкві кажуть, що у них єдиний кіоск, а не мережа.

«Схожі кіоски є і в Києво-Печерській лаврі, але наш такий один. Прибуток у нас ще невеликий. Вся виручка направляється на закупівлю їжі для бездомних громадян. Ми щодня годуємо від 15 до 20 бездомних», – зазначив священик.

КиївМеdіа намагається з’ясувати чи наявний дозвіл від міста на встановлення МАФу.

Тим часом, на території Києво-Печерської лаври начебто поховали митрополита з так званої «ЛНР»: в ПЦУ кажуть, що у росіян він був неблагонадійним.

Фото: Фейсбук, Сьогодні