Хоча настоятелю каплички надсилали приписи з вимогою показати документи, та поки "Київблагоустрій" не коментує подальші кроки щодо МАФу.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”

Ми вже розповідали історію про те, як чортківський священник Іван Гащин незаконно зайняв землю у Києві на Виноградарі, аби встановити капличку для розширення громади Православної церкви України. Начебто на адресу Київради мало би надійти відповідне звернення, проте рішень про довіл будувати МАФ на цій ділянці депутати не надавали. Тож “Київблагоустрій” з осені 2019 року видав уже три приписи з вимогою показати дозвіл або ж знести капличку самостійно, якщо дозволу немає.

Знімальна група телеканалу “Київ” навідалася до каплички, аби розібратися у ситуації та поговорити зі священником. Проте, побачивши камери, він зачинився всередині і не виходив з приміщення понад годину.

Розпитати про ставлення до ситуації журналісти телеканалу вирішили у місцевих. Там люди розділилися на два табори: одні проти такого загарбання території зеленої зони, інші вважають, що капличка на цьому місці нікому не заважає, тож хай стоїть. Крім того, за час роботи цього церковного МАФУ вже утворилась стійка група парафіян, які ходять сюди на богослужіння.

Журналісти також помітили довкола каплички будматеріали, тож ймовірно розширення площі цієї каплички продовжиться.

У “Київблагострої” на звернення телеканалу “Київ” про подальший розвиток ситуації зазначили, що поки не можуть нічого прокоментувати – питання делікатне.

Нагадаємо, на території госпіталю ветеранів війни “Лісова поляна”, що в Пущі-Водиці, знаходиться каплиця Української церкви Московського патріархату. Депутати готують звернення до “компетентних органів” з цього приводу.

Фото: Фейсбук