Центри вакцинації проти коронавірусу будуть розташовуватись у Броварах і Білій Церкві.

Про це повідомили у Київській облдержадміністрації.

За даними ОДА, Київщина за динамікою щеплень займає 4 місце в країні. Досягти таких показників області вдалось завдяки тому, що вакцнація не припинялась навіть у вихідні.

«Коли в ЗМІ з’являється інформація про те, що в Київській області за добу не було вакциновано жодної людини – це означає лише те, що ми використали весь запас виділеної на наш регіон вакцини. Щойно отримуємо наступну партію – наші медики продовжують щеплення. А завдяки відкриттю двох центрів масової вакцинації щеплення проти COVID-19 зможемо долучити до кампанії з імунізації ще більше наших жителів», – сказав голова КОДА Василь Володін.

Один із центрів запрацює у Броварах під Києвом. Інший – у Білій Церкві. Місцеві органи влади про їх детальне розташування поінформують населення додатково.

В ОДА зазначили, що центри масової вакцинації працюватимуть у вихідні дні. У них зможуть отримати щеплення громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили по телефону. Пріоритет надаватиметься людям похилого віку.

Нагадаємо, в Україні почали видавати міжнародні COVID-паспорти про вакцинацію. Поки лише паперові.

Фото: КМДА