При цьому секретар РНБО Данілов стверджує, що влада України знала про вторгнення рф ще 22 лютого.

Журналіст ТК “Еспресо” Єгор Чечеринда оприлюднив листа, який 23 лютого, менше ніж за добу до вторгнення рф в Україну, гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв розіслав своїм підлеглим. У ньому він пише, що військові маневри рф — це лише провокація, на яку не слід реагувати.

Я не хочу, аби вас охоплювала схвильованість, тривога чи, тим паче, панічні настрої. Цього не має бути у нашій команді… Я звертаюсь до вас як генеральний директор стратегічно важливого Державного концерну «Укроборонпром». Ми продовжуємо жити й працювати спокійно та впевнено, без паніки виконуючи свою роботу, бо реальних підстав для неї наразі не має. А коли і якщо вони виникнуть, я обіцяю повідомити про це відверто. Як і про те, що нам з вами слід буде робити далі… Залякування з боку росії…ми з вами на це не маємо права реагувати” — йдеться в тексті за підписом Гусєва.

Чечеринда наголошує, що “Мрію” було де сховати від обстрілів.

Насправді в ДП “Антонов” на момент вторгнення РФ був навіть резервний аеродром, орендований на 5 років у місті Лейпциг, Німеччина… Саме для “Мрії”. Натівський аеродром!! Екіпаж лайнера був готовий вилетіти з Гостомеля до ФРН вранці 24-го лютого, та навіть заводив двигуни… але команди на зліт так і не отримав…” — йдеться в повідомленні.

Чечеринда підсумовує, що “за знищення української “Мрії” мають відповідати не лише російські виродки”.

Наявність такого документа викликає багато запитань до координації між відомствами. Адже секретар РНБО Данілов стверджує, що влада України знала про вторгнення рф ще 22 лютого і готувалася до нього.

Це підтверджують і слова польського президента Анджея Дуди: “Зеленський 23 лютого сказав мені в Києві, що Росія атакує впродовж найближчих кількох годин.

Нагадаємо, Зеленський збирається побудувати нову “Мрію” — каже, в пам’ять про загиблих льотчиків.

Фото: Фейсбук