В одній зі швидких, яка потрапила у затор відкачували пацієнта з дихальною недостатністю через Covid-19.

Про це на своїй сторінці повідомила лікар-інфекціоніст однієї зі столичних лікарень Станіслава Гапонова.

За її словами, вона простояла у заторах, по дорозі на роботу, 1,5 години. Разом з нею стояла карета швидкої допомоги з важким хворим.

Жінка написала, що колись на пенсії напише роман про цей день та людей, які вийшли на мітинг.

“Головна героїня, лікар, їде на роботу і думає про 33-річного здорового хлопця, який помер минулого тижня в реанімації клініки, де вона працює. Він мав 100% поразку легень. І тут дорогу її машині перекриває маса антивакцинаторів. Вони сміються, розмахуючи плакатами, свідчать, що нікого не пропустять. У тій же пробці стоїть машина швидкої допомоги, в якій реанімують пацієнта з дихальною недостатністю. Це літній чоловік. Він може говорити. Із ним дочка. Він каже їй-бачиш, я ж просив зробити мені щеплення”, – написала лікарка.

В іншому своєму пості вона зауважила, що спочатку навіть не повірила своїм очам. Адже сотні працездатних людей вийшли зранку робочого дня на мітинг проти вакцинації.

“Моєму татові 80 років. Він хоче 3 дозу вакцини. А 30-ти річні живуть з уявленням з кам’яного віку”, – додала жінка.

Нагадаємо, зранку 3 листопада під Верховною Радою розпочався мітинг антивакцинаторів. Мітингуючі тримають у руках плакати з надписами “моє тіло, мій вибір, мої права”, “скажи ні дослідам над дітьми”. Водії обурюються перекриттями мітингувальників, КП “Київпастранс” вже змінив рух низки маршрутів.

Очільник парламентського комітету з питань здоров’я нації та нардеп від “Слуги народу” Михайло Радуцький назвав мітинг вакханалією з цитатами з російських сайтів.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 3 листопада закликав  людей зробити щеплення проти коронавірусу, зазначивши, що антивакцинаторський дух швидко зникає у реанімації.

А колишня нардеп Надія Савченко закликала людей приходити на мітинг та приєдналася до мітингувальників.

Зараз мітингуючі зібралися під Офісом президента та вимагають Зеленського, який зараз знаходиться за кордоном.

Фото: Фейсбук