Легендарний український футболіст і тренер Олег Блохін вважає, що призначення Мірчі Луческу - це "плювок в душу"

Про це повідомляє Tribuna.com.

Блохін пригадав роботу Луческу у “Шахтарі”.

“Це плювок. Це мені особистий плювок. Що Луческу говорив про “Динамо”, про історію, про Лобановського, про всю традицію клубу. Це плювок мені в душу. Людина, яка працювала у “Шахтарі” 12 років, наговорила стільки про “Динамо”, що – ну як? Ви ж читали, напевно, все це? Що він зробив у збірній Туреччини, “Зеніті”? Що він зробив? Чотири або три роки вже не працює, що він може зробити з “Динамо”? Це плювок в душу”, – сказав Блохін.

Проти призначення Луческу виступили і фанати «Динамо». Найбільше з угруповань – «WBC Ультрас Динамо» — опублікувало заяву з приводу приходу румунського тренера. Фанати закликали всіх працівників «Динамо» написати заяву на звільнення, висловивши таким чином незгоду з появою Луческу в клубі. «WBC Ультрас Динамо» також попередили про підготовку акцій протесту проти призначення румунського тренера.

74-річний Луческу очолював донецький «Шахтар» з 2004 по 2016 рік. Потім він працював у петербурзькому «Зеніті» і збірної Туреччини. Під час роботи в «Шахтарі» Луческу неодноразово дозволяв собі випади в адресу «Динамо», його президента Ігоря Суркіса, а також на той момент голови Федерації футболу України Григорія Суркіса.

У 2019 році румунський фахівець сказав, що легендарний наставник «Динамо» Валерій Лобановський зайняв невиправдано високе місце у списку найкращих тренерів в історії футболу авторитетного видання France Football. Пізніше, після різкої критики в свою адресу, Луческу вибачився за свої слова