Як видно зі зйомок Google-maps, цей балкон вже був збудований станом на травень 2015 року.

Світлину унікального цар-балкона надіслали у редакцію Kyiv Media.

Будівля ця розташована по вулиці Рейтарській, 31/16. Як видно зі знімка, на даху 5-поверхової будівлі облаштували мансардний поверх – фактично будівля вже стала 6-поверховою. Над входом у будівлю з боку перпендикулярної вулиці Олеся Гончаря і збудовано цей чудо-балкон поверх такого ж цар-балкона.

До того ж, фасад будинку рясно всіяний супутниковими антенами, які дещо псують зовнішній вигляд будівлі.

Виявляється, цей будинок на Рейтарській, 31/16 наказом Головного управління охорони культурної спадщини від 10.06.2011 внесений до обліку пам’яток архітектури та містобудування.

Пам’ятка має назву “Будинок із драконами“. Це київський прибутковий будинок, зведений у 1900 році за проектом архітектора Миколи Яскевича. Будинок на той момент був декорований у дусі істориз­му з деяким акцентуванням форм мав­ританського стилю.

У 1990 році було проведено капітальній ремонт із заміною міжповерхових перекриттів і балконів на залізобетонні плити, де­рев’яних чорних сходів на залізобе­тонні. 2001 року надбудували мансардний поверх.

Якщо поглянути на цей будинок за допомогою Google-maps, то зі знімків стає зрозуміло, що цей балкон вже був збудований станом на травень 2015 року. Щоправда, він тоді мав інший вигляд.

Kyiv Media вже підготувало запити до відповідальних департаментів КМДА щодо того, чи мали право на архітектурній пам’ятці створювати такий балкон.

Нагадаємо, раніше ми писали про квартиру на Оболоні, власники якої плиткою замурували балкон та вікно. Начебто у квартирі розташована адвокатська контора.

Фото: Київ Медіа