На виставці з 13 до 22 березня показуватимуть роботи художників із Криму.

Про це повідомили на Facebook-сторінці виставки CRIMEA is HERE.

У Музеї історії Києва (вул, Б. Хмельницького, 7) із 13 до 22 березня триватиме виставка CRIMEA is HERE, приурочена до сьомої річниці російської окупації Криму.

«За сім років російська окупація спустошила Крим та перетворила його на безправний півострів несвобод. Десятки тисяч українців Криму змушені були покинути рідний край, втратили майно та домівки. Понад сто українських громадян опинилися у в’язницях за те, що не побоялися висловити свою позицію з приводу вторгнення Росії та її мотивів, не відмовилися від своїх переконань, не зрадили свою державу, не відреклися від своєї релігії. Вони проходять через тортури, перебувають у штрафних ізоляторах, мерзнуть у холодних камерах, і страждають через відсутність адекватної медичної допомоги», – зазначили організатори.

Водночас в описі виставки наголосили, що злочини в Криму стосуються кожного українця, адже спрямовані проти базових прав людини й свободи слова. Водночас пам’ятати та говорити про це – наш спільний обов’язок.

CRIMEA is HERE – виставка, присвячена втраченому півострову й спогадам про нього, глибинним емоціям і почуттям. На виставці художники з Криму розкажуть про свій особистий досвід.

На виставці покажуть роботи Марії Куліковської, Олександрир Ковальової, Валерія Ведути, Віталія Фоменка та дуету митцівKrolikowski Art.

CRIMEA is HERE триватиме з 13 до 22 березня. Час роботи:

  • Із вівторка до неділі – 11:00-19:00.
  • У понеділок – 11:00-16:00.

Вхід на виставку вільний.

Нагадаємо, у Музеї історії Києва з 13 до 22 березня також покажуть фотографії Сергія Моргунова, присвячені війні на Донбасі.

Фото: фейсбук