В вагончику пропонували охочим пройти тест на COVID-19.

Проте попри візит правоохоронців, на проспекті Правди ще сьогодні в день продовжував працювати мобільний пункт тестування на коронавірус. Працівники запевняють: з документами та санітарними нормами в них усе гаразд. Проте начальник Головного Управління Держпродспоживслужби Олег Рубан в ефірі програми «Київ News Room» телеканалу «Київ» спростував дану інформацію і запевнив – COVID-МАФ закрито.

В мешканців не викликає довіри подібний вагончик для тестування. На даний мобільний пункт масово скаржилися. Ба більше, в вагончику під час перевірки виявили чисельні порушення. Відповідно до цього Нацполіція склала адміністративний протокол. «На вагончик скаржилися. Були виявлені чисельні порушення і на пункт склали адміністративний протокол Нацполіцією. Також буду звертатися до Міністерства охорони здоров’я щодо вирішення питання ліцензії лабараторії, яка здійснює лабараторні дослідження для даного мобільного пункту», — зауважив Рубан.

Він також додов, що наразі лабараторні дослідження мають право проводити лише акредитовані лабараторії, а не подібні пункти збору.

За його словами, мобільний COVID-пункт вже не працює.

Нагадаємо, у Києві організують пункти вакцинації від грипу та ГРВІ.

Фото: сюжет