З врахуванням попередніх інвестицій, їх загальна сума перевищить $60-65 мільйонів.

Про це розповів засновник та генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа в інтверв’ю «Інтерфакс-Україна».

Щоправда, що це за проекти, підприємець не уточнив, а лише нагадав про існуючі інвестиційні проекти — котеджне містечко та готельний комплекс.

«Раніше головна ставка була на зростання споживання, тому ми інвестували у виробництво картону та цементу, а зараз ми ставимо на деурбанізацію і заміську нерухомість. На виході ще як мінімум три проекти, аналогічних за масштабом Goodlife Park і Shelest» — повідомив Мазепа.

Concorde Capital інвестує близько 10 мільйонів доларів в проект котеджного селища Shelest, поруч з заміським комплексом Shelest в Вишгородському районі Київської області. Площа житла в проекті складе 10 000 квадратних метрів. Інвестиції в проект готелю, який будується тут же, складають 15 мільйонів доларів. Разом в проект Shelest буде інвестовано 30-35 мільйонів доларів з урахуванням попередніх вкладень, завершення будівництва плануєтсья на 2021 рік. уточнив Мазепа.

Стартувало також будівництво другої черги в котеджному містечку Goodlife Park, де побудують 30 котеджів (першу було завершено ще у 2013-му). За словами Мазепи, загальна сума інвестицій в цей проект складає 35 мільйонів доларів.

«Крім цього, ми розглядаємо пару аналогічних проектів в інших напрямках, і для них будемо шукати співінвесторів. Відповідно, очікуємо пристойне повернення інвестицій», – додав він.

Також Мазепа пояснив, що тренд на деурбанізацію та карантинні обмеження значно підвищили попит на заміську нерухомість, що стимулювало зростання орендних ставок і цін.

Нещодавно ми повідомляли, що «Київміськбуд» ввів в експлуатацію житловий комплекс «Пектораль» у Святошинському районі Києва.

Фото: фейсбук