Взяти участь у заході зможуть учні віком від 6 до 18 років.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Із 8 до 10 квітня 2021-го відбудеться столичний Фестиваль шкільних стартапів «Class ідея». Цьогоріч захід проведуть онлайн.

Валентин Мондриївський, в. о. голови КМДА розповів, що подати свій проект учні віком від 6 до 18 років зможуть до 15 березня.

«Науковий та креативний потенціал учнівської молоді Києва – безмежний. Лише у 2020 році вихованці Київської малої академії наук отримали 15 патентів на свої винаходи! Фестиваль «Class ідея» покликаний познайомити ініціативних школярів-стартаперів із інвесторами та допомогти реалізувати кращі ідеї юних талантів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Для участі у Фестивалі потрібно до 00:00 15 березня зареєструватися на сайті, а потім, 8 квітня, представити свою абсолютно нову авторську ідею або готовий стартап-проект у вигляді презентації. Переможця визначать шляхом електронного голосування, що триватиме з 15:30 9 квітня до 15:30 10 квітня 2021 року.

«Після подачі робіт усі учасники шорт-листу пройдуть StartUP-школу Фестивалю. Тут їх підготують до грамотної презентації свого проекту, розкажуть про залучення партнерів та інвесторів, а також навчать знаходити перших клієнтів», – розповів Валентин Мондриївський.

Цікаво, що, окрім подарунків від організаторів, діти отримають професійний фідбек та шанс на втілення власних креативних проектів.

До слова, організатори Фестивалю шкільних стартапів «Class ідея»:

  • Департамент освіти і науки Київської міської державної адміністрації;
  • Київський Палац дітей та юнацтва;
  • Київська Мала академія наук.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в КПІ студенти розроблятимуть екотранспорт.

Фото: unsplash