Побачити все це на власні очі можна в оновленому Музеї води.

Про це розповіли в програмі «Київ. News Room» телеканалу «Київ».

У «Хрещатому» парку відкрили оновлений Музей води. Одразу при вході в музей відчувається прпиродна чистота та світла атмосфера. Багато хто навіть не відразу може усвідомити, що в такому маленькому приміщенні є так багато експонатів.

Директор музею, Олександр Попов, розповів, що, після реконструкції, 4 рівні внутрішнього простору вежі набули рис «Храму води». Верхній ярус якого оздоблений гірляндами з «люстр-молекул води». Середній – відображає різні прояви водної стихії, а нижній – у світлих тонах підкреслює природню чистоту та вразливість води.

У музеї є справжній водоспад, печера, великий акваріум із рибками та мініатюра Дніпра. Усе це доповнюють сучасні спецефекти, що допомагають відчути всю реалістичність простору.

Відвідувачів-дітей найбільше цікавлять різні досліди та експерименти: як вода не протікає крізь сітку, «початок дощу» та ванна кімната, у якій постійно тече вода.

Окрім цього, юні дослідники можуть самостійно прокласти русло до струмка.

Подобаються багатьом і мильні бульбашки. Їх у музеї можна не тільки пускати, а й побувати всередині бульбашки.

Якщо ж діти сприймають музей більше як забавку, то для батьків подібні екскурсії – хороший привід для того, щоб пояснити дітям основи правильного споживання води.

До слова, Музей води знаходиться в парку «Хрещатий» за адресою: вул. М. Грушевського, 1-В. Наразі цей заклад працює з дотриманням усіх протиепідемічних заходів: у середу, четвер, п’ятницю – із 10:00 до 16:00, а в суботу та неділю – із 10:00 до 17:00.

Фото: скріншот із відео