Одному левеняті пощастило більше, а для іншого попереду довгий шлях дорогого лікування.

Прохання про термінову допомогу опублікувала зоозахисна організація UAnimals. На момент написання матеріалу було зібрано 230 тисяч гривень із запланованих 280 тисяч.

Волонтери розповіли, що позавчора у врятованих з контактного звіринцю левенят Царя та Джаміля був важливий день – їм зробили рентгени й МРТ.

Через жахливі умови й неправильне харчування у тварин серйозні проблеми з кістками – чисельні переломи та рахіт. Оскільки Царя вилучили трохи раніше, йому пощастило – зрощення при правильному харчуванні на реабілітації пройшло краще. Джамілю ж терміново потрібна дорога операція“, – йдеться в оголошенні.

Так, кістки у Джаміля зрослися, але наповнилися тканиною й кальцієм – тепер їх потрібно ламати та ставити спиці й штифти, щоб він міг рухатися.

Попереду – дуже високі витрати, тому ми просимо вас максимально долучатися до збору… Кожна ваша гривня – шанс для цих тварин одужати та жити повноцінним життям“, – просять волонтери.

Залишати пожертви на левенят можна на сайті клубу “Добродій” – за посиланням ТУТ.

Нагадаємо,  зоозахисники упродовж кількох місяців намагалися врятувати трьох левенят та домагалися вилучення їх із Ясногородської страусиної ферми. В левенят згодом виявили переломи на лапках та множинні розтягнення. Тваринам самостійно важко ходити.

Не зважаючи на жахливі умови утримання левенят, у липні суд виправдав страусину ферму.

ОНОВЛЕНО

Станом на 13:45 кошти зібрано.

Фото: Фейсбук