Мешканці 20-го мікрорайону невдовзі отримають нову амбулаторію сімейної медицини. Вже 25 грудня медзаклад на вулиці Закревського, 101-а прийме своїх перших відвідувачів. 

Про це повідомила Деснянська РДА.

Амбулаторія розташована на першому поверсі житлового будинку, розрахована на 75 відвідувань за зміну. Робота амбулаторії передбачена у 2 зміни. Медичну допомогу населенню будуть надавати 4 сімейних лікаря та 2 лікаря-педіатра.

В амбулаторії крім надання первинної медичної допомоги будуть проводитися лабораторні та інструментальні дослідження, профілактичні щеплення, необхідні медичні та профілактичні процедури, відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Амбулаторія оснащена меблями та сучасним обладнанням відповідно до вимог, затверджених  наказом Міністерства охорони здоров’я.

Як пояснила майбутня завідувачка медзакладу Лілія Гарайдіч  лікарі прийматимуть пацієнтів безперервно у дві зміни. Також в амбулаторія буде обладнана кардіографами та усім необхідним для проведення аналізів.

 

Як ми писали, амбулаторія обслуговуватиме близько 7 тисяч пацієнтів. На загальній площі приміщень закладу – 147, 97 кв.м., розміщено 15 лікувально-діагностичних та побутово-службових приміщень для обслуговування 4 тисяч 500 дорослих та 2 тисячі 500 дітей.

Закладзможе обслуговувати 75 пацієнтів на добу.

Фото: Фейсбук