Житній ринок — найдавніший діючий ринок Києва та його історична пам'ятка.

Столичні чиновники обіцяють боротися з нелегальною торгівлею під Житнім ринком. Про це повідомляє Facebook-сторінка Подільської РДА.

Рішення ухвалили після візиту керівництва районної адміністрації на ринок. Чиновники переконалися, що попри велику кількість вільних місць на Житньому, деякі торговці воліють стояти на вулиці під нелегально облаштованими навісами.

«Необхідно знайти спільне рішення щодо припинення тут стихійної торгівлі... Тим більше, що у павільйоні є пільгові місця, де можна торгувати», – заявив голова Подільської адміністрації Віктор Смирнов.

Віктор Смирнов провів інспекційний об’їзд Подільського району3 вересня голова Подільської районної в місті Києві…

Опубліковано Подільська РДА Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

Яким чином райадміністрація планує боротися з торговцями-нелегалами, Смирнов не розповів.

Відзначимо, що сам Житній ринок уже тривалий час обіцяють реконструювати. Комплексний ремонт тут не проводили від моменту введення в експлуатацію.

Також в Подільській РДА повідомили також про інспекцію кількох інших об’єктів. Серед них було і Головне управління Пенсійного фонду Подільського району. Його найближчим часом вирішили перенести до іншого приміщення, оскільки нинішнє «не дозволяє створити належні умови обслуговування громадян».

Раніше ми повідомляли, що столичні комунальники протягом минулого тижня прибрали з вулиць ще близько 500 МАФів. 

Фото: фейсбук