Найбільше чиновників відсторонили у Міністерстві економічного розвитку.

В Україні з 8 листопада від роботи відсторонювали співробітників, які не вакцинувалися. У своєму дослідженні видання «Слово і діло» дізналися, в якому з міністерств відсторонили найбільше антивакцинаторів.

Так, за даними дослідження найбільшу кількість чиновників відсторонили у Міністерстві економічного розвитку – 18 осіб. Проте 11 із них вакцинувалися від коронавірусу, 7 – ні.

У Міністерстві закордонних справ спочатку відсторонили від роботи 6 осіб, але один із них потім вакцинувався. Таким чином 5 співробітників МЗС не допустили до роботи.

Натомість, у Міністерстві розвитку громад та територій за відмову від вакцинації відсторонили 9 співробітників, у Міністерстві юстиції – 7, у Міністерстві ветеранів, Міністерстві освіти та Мінстратегпромі – по 2.

Крім того, ще по одній людині відсторонено від роботи в Міністерстві фінансів, МОЗ, Міністерстві спорту та МВС.

У Секретаріаті Кабміну повідомили, що у них станом на 8 листопада працювало 665 працівників. З них 98,3% вакцинувалися однією або двома дозами, або нещодавно перехворіли на коронавірус. Проте конкретну кількість ніхто не назвав.

Про кількість відсторонених співробітників та вакцинованих не повідомили у Мінекології, Мінкульті, Міністерстві аграрної політики та Міненерго.

Фото: скріншоти