Батьки не впевнені, що їхні діти мають заповнювати такі «документи».

Школяру однієї з київських шкіл 2005 року народження (16 років) прийшла автобіографічна анкета з воєнкомату, запитання в якій давно втратили актуальність. Фотодоказ наводить у Facebook матір учня, користувачка Наталія Денисенко.

В анкеті, зокрема, школяра просять вказати, чим його батьки займалися «в період Вітчизняної війни». Вочевидь, мова про Другу світову війну.

«В школі сину 2005 року народження надали папери для заповнення (приписка в військкомат). Такої дурні я давно не бачила. В кожному папірці якісь динозаври. Ось, наприклад, один із них. І як, цікаво, це заповнювати? А чи варто? Чим батьки займались у період Вітчизняної війни?» — пише жінка.

Крім того, в бланку вже надруковані перші цифри року народження майбутнього призовника — «19..», і учень має дописати лише дві останні. Зауважимо, що хлопцям 1999 року народження цьогоріч виповнюється 21 рік, і вони вже давно мають стояти на обліку в районних комісаріатах.

Деякі користувачі під постом зауважують, що такі формулювання були на бланках радянських військкоматів. Можна припустити, що цю форму з того часу не змінювали, або що досі залишаєтсья надрукованою велика кількість бланків.

ДОПОВНЕНО

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр у своєму Facebook заявила, що інформація про розсилання школярам таких анкет є фейком.

«Невипадково цей фейк поширили незадовго до початку призовної кампанії. Так трапляється щороку» — зазначила Маляр.

Подробиці читайте тут.

Раніше ми писали про те, як Святошинський військкомат прислав повістку хлопцю з інвалідністю.

Фото: Фейсбук