Архітектор з цієї країни уже працює на дкількома проектами для Ірпеня.

Чилійський архітектор Крістіан Віттіг допоможе з відбудовою Ірпеня. Наразі він уже працює над розробленням чотирьох архітектурних проектів — про це стало відомо з повідомлення проекту Irpin Reconstruction Summit.

Як зазначається в повідомленні, консультант-архітектор Irpin reconstruction summit Крістіан Віттіг з Чилі займається активною промоцією відбудови Ірпеня.

Маю ще одну хорошу новину – ми вже працюємо над ескізним проектом Бібліотечно-культурного центру Товариства письменників і поетів Ірпеня. Ми солідарні з проблемами Ірпеня, і бажаємо сприяти їх вирішенню”, – повідомив Віттіг.

Віттіг є міжнародним консультантом робочої групи проекту з відновлення Irpin Reconstruction Summit, який разом з командою з Чилі вже працюють над розробкою 4 архітектурних проектів для Ірпеня. В липні цього року Крістіан відвідав Ірпінь щоб ознайомитися з масштабами руйнувань.

Також архітектор є стратегічним консультантом фундації La Fuente, яка відповідальна за планування та імплементацію нових освітніх просторів, особливо бібліотек, був запрошений Ірпінською міською радою до проекту з відновлення “Irpin reconstruction summit”.

Фото: Фейсбук