Мінюст задовольнив скаргу міської влади та скасував рішення про право користування на 74,4 гектара землі на Осокорках.

Міністерство юстиції України задовольнило скаргу Департаменту земельних ресурсів та скасувало рішення приватного нотаріуса про право постійного користування на земельну ділянку за ТОВ «Агрофірма Зодіак». Йдеться про 74,4 гектара землі біля озера Тягле в Дарницькому районі, інформує КМДА.

«Чорному реєстратору», який приймав це рішення, анульовано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Тобто, він більше не зможе протиправно реєструвати права на майно.

«Київська міська влада продовжує відстоювати інтереси територіальної громади Києва та очікує від Держгеокадастру відповідних рішень щодо скасування державної реєстрації неіснуючої земельної ділянки. Дякуємо Міністерству юстиції України за оперативну реакцію! Епоха «чорних реєстрацій» повинна закінчитися!», – заявив заступник голови КМДА і керівник цифровізації Києва (CDTO) Петро Оленич.

Відмітимо, що напередодні Департамент земельних ресурсів встановив, що приватний нотаріус протиправно зареєстрував право постійного користування на земельну ділянку площею 74,4 гектара у Києві. Рішення було винесене на підставі Державного акту, виданого 1946 року Виконавчим комітетом Києво-Святошинської районної Ради депутатів трудящих.

Фото: Фейсбук