Максиму Нельзіну закидають незаконні оборудки з землею на користь колишнього мера Ірпеня.

Як повідомляє офіційний сайт партії президента Зеленського, Максим Нельзін пройшов «жорсткий відбір» та «достойний представляти інтереси громади» на виборах на посаду голови Ірпінської ОТГ.

«Ірпінь втомився від постійних війн забудовників та різних політсил. Лише він (Нельзін – ред.) зможе вивести місто на стійкий вектор розвитку та забезпечити надходження  бюджетних субвенцій для розвитку інфраструктури та соціальної  сфери»  — заявив народний депутат Олександр Дубінський, який, за чутками, є куратором від СН на виборах у Київській області і особисто погоджує усі кандидатури.

Зауважимо, що жителі Ірпеня навряд чи погодяться з Дубінським, особливо у частині того, що Нельзін зупинить війни забудовників. Адже громадськість звинувачує Нельзіна у зворотньому — незаконних оборудках із привласненням земель під забудову в інтересах колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка. Останній нині є фігурантом гучних антикорупційних розслідувань.

Відомо, що Нельзін оформляв договори купівлі-продажу земель у Національному парку «Біличанський ліс», які незаконно роздала підставним особам і місцевим депутатам Коцюбинська селищна рада (за заниженою ціною). Також Нельзін фігурує у ще одному розслідуванні, яке стосується дерибану «Бучанського межигір’я»  там він начебто займався пошуком підставних осіб.

Подейкують, що за свою «діяльність» у нагороду від Карплюка Нельзін отримав велику ділянку у центрі Ірпеня під власну забудову. Крім того, минулого року Карплюк за допомогою Нельзіна намагався балотуватися до парламенту через 95 округ: виявилося, що тоді «чорний нотаріус» вніс у передвиборчий фонд колишнього мера більше 1 мільйона гривень. Як підрахували розслідувачі, Карплюк та Нельзін під час тієї кампанії витратили більше 6 мільйонів гривеньпо 376 гривень на виборця. У результаті Карплюк все одно програв кандидату від «Слуги народу».

Фото: фейсбук