Чоловік лікувався від коронавірусу майже місяць.

Про свої симптоми під час лікування від британського штаму COVID розповів у Facebook екс-заступник міністра в “Міністерстві молоді та спорту України”, колишній голова Голосіївської РДА Микола Даневич.

За його словами, з хворобою він боровся 3 тижні. За цей час в нього була слабкість, тимчасові провали пам’яті, галюцінації, нервова криза та втрата ваги – 10 кг. Також тіло чоловіка вкривалося нібито опіками чорного кольору.

«Останні 3 тижні дуже важко перехворів на COVID, особисто відчув на собі Британський штамп. Два тижні t 34,5 – 39,5, в середині все горіло, тіло стало чорного кольору, з ознаками опіків. Кров загусла – густота перебільшувала норму в сотні разів. Дуже сильно боліли очі. М’язи та суглоби від напруги тремтіли та боліли. Слабкість, взагалі небуло сил, тимчасові провали пам’яті, галюцінації, нервова криза, втрата ваги ( – 10 кг ).  Таку кількість уколів, ліків та вітамінів я за все своє життя не приймав… І хоч поки що аналізи ще зашкалюють, мені вже краще»,— пише Даневич.

Нагадаємо, на початку березня в Україні офіційно виявили мутований штам COVID-19. Хворого із мутованим вірусом виявили в Івано-Франківську.

Згодом у нових COVID-хворих у Києві виявили зразки мутованого «британського» штаму вірусу.

Фото: facebook