Клієнтам обіцяють достатньо часу на покупки через «чорну п'ятницю».

Кілька торгово-розважальних центрів в Києві продовжили роботу на годину в будні дні. Зміни у графіку роботи пов’язані з «чорною п’ятницею», повідомляють Facebook-сторінки цих закладів.

Зокрема, ТРЦ Lavina Mall, Gulliver, «Проспект», РайON, Retroville і Dream Town працюватимуть у будні дні до 23:00, «Епіцентр» буде працювати до 00:00, ТРЦ Skymall — до 23:00 і тільки по п’ятницях.

В ТРЦ Gulliver також додали, що у них «чорна п’ятниця» триватиме весь робочий тиждень (23-27 листопада), так само, як і в ТРЦ Retroville.

В ТРЦ РайON розпродажі вирішили проводити 20-27 листопада, хоча в окремих магазинах знижки діють з 16 листопада. Таке ж рішення прийнято і в ТРК Проспект, Lavina Mall і Blockbuster Mall.

Ocean Plaza в п’ятницю, 27 листопада, вирішив продовжити роботу до 23:00, Skymall буде працюватиме 27 листопада до останнього клієнта.

Також «Даринок» буде працювати з 10:00 до 22:00. На вихідних там працюватимуть «Сільпо», «Аптека доброго дня», «Фітомаркет», «Нова Пошта», «Укрпошта» (в суботу) і банківські відділення.

Нагадаємо, сьогодні в Держспоживслужбі розповіли, хто порушив карантин «вихідного дня» цього разу.

Фото: Торгова Гільдія