Правопорушник погрожував працівниці обмінника предметом, схожи на гранату.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Поліції Києва.

Подільський суд столиці оголосив вирок чоловіку, який у червні скоїв розбійний напад на обмінник у Подільському районі.

Касирка звернулася до поліції і розповіла, що невідомий зайшов до обмінника на вул. Наталії Ужвій та поцікавився, чи є в наявності дві тисячі доларів США для покупки. Після – правопорушник дістав предмет, схожий на гранату, та пригрозив її підірвати, якщо жінка не віддасть йому гроші.

Правоохоронці затримали підозрюваного неподалік від місця вчинення злочину – порушник переховувався у власній оселі. Гранату, якою він погрожував касиру, слідчі вилучили та направили на експертизу. Згідно з висновком експертів, боєприпас визнано учбовим.

Тоді ж слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. По закінченню досудового розслідування направили матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом до суду.

Наразі суд визнав винним чоловіка в скоєнні цього злочину й призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Окрім цього, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України, обвинуваченого звільнено від відбування покарання з призначенням іспитового строку два роки.

Фото: фейсбук