Прокуратура уже намагається з'ясувати, чи був такий дзвінок.

Киянин, який зарізав і підпалив свого маленького сина, перед вбивством, можливо, попереджав поліцію про свої наміри. Про це йшлося в ефірі програми «Київ NewsRoom» на телеканалі «Київ».

Гостем програми була кримінальна оглядачка телеканалу «Київ» Катерина Бруснікіна. Вона повідомила, що сусіди чоловіка не на камеру розповідали про те, що близько 16 години він міг дзвонити у поліцію: вбивство ж сталося ближче до вечора.

«Люди говорять, і вчора ми намагалися це записати, але нам говорили виключно поза камерою — треба з’ясувати, хто з тих сусідів може підтвердити, що він дійсно о 16:08 чи 16:09 дзвонив на лінію 102» — розповіла Бруснікіна.

Чи справді це так, уже намагається встановити столична прокуратура. Журналістам це підтвердила речниця відомства Надія Максимець:

«Для того щоби перевірити цю інформацію, безпосередньо прокурором скеровано лист до Нацполіції, для того щоби вони підняли реєстрацію всіх дзвінків, які надходили з цієї адреси, перевірили, хто саме телефонував та з якого приводу. Крім того судово-медичною експертизою буде встановлено час настання смерті дитини поскільки це також важливо для остаточної кваліфікації у кримінальному провадженні», – сказала вона.

Катерина Бруснікіна також додала, що про те, що чоловік планує вбивство, могла знати мати загиблої дитини. Жінка засвідчила слідству про те, що раніше вона вже чула від колишнього погрози — що їхній син, мовляв, «горітиме у вогні». Натомість чоловік під час судових засідань заявляв, що такого не казав.

Нагадаємо, коли підозрюваному обирали запобіжний захід, той переконував, що вбивством довів любов до сина і посилався на «римський календар»:

«Те, що в нього всередині знаходилось, те, що мало вийти – 16-го чи 15-го числа – я це зупинив. Завдяки Божої любові батька до сина…» — сказав він.

Прокурор під час засідання заявив, що перед вбивством чоловік приймав наркотики, хоча сам він це заперечує.

Як ми вже повідомляли, чоловіку призначили двомісячний арешт без права застави.

Фото: скріншоти