При цьому собака у метро Києва поводився тихо і чемно.

Відео з метро оприлюднили у спільноті “Київ без цензури“.

На відео видно, що господар посабив собаку біля себе і гладить його по голові та по спині. Собака при цьому поводиться спокійно. Намордника та повідка на псові породи американський стафордшир-тер’єр немає.

У цей момент один із пасажирів вирішив запитати господаря, чому на його собаці немає намордника: “Це неправильно“, – обурюється чоловік.

У відповідь на ці слова господар тварини робить немислиме – встає з місця, залишаючи собаку самого на сидінні, та йде щось пояснювати пасажирові, який обурився. Пес при цьому залишився непорушним. Проте стресова ситуація та багато шумів навколо та ще й відсутність господаря поряд могли спричинити непередбачувану реакцію тварини.

Зазначимо, що згідно з Правилами користування метрополітеном, перевозити невеликих вихованців дозволяється в спеціальних сумках.

Це правило передбачає безпечну поїздку для власника, тварини і оточуючих“, – зазначається у Правилах.

Крім того, собаки потенціно небезпечних порід під час вигулу у громадських місцях повинні бути у наморднику та на повідку. Стафорди відносяться до переліку потенційно-небезпечних порід.

Тим часом у Білій Церкві двох маленьких песиків зачинили в камерах схову місцевих супермаркетів. Ймовірно, це зробили господарі тваринок.

Фото: телеграм