Максим Соколюк не пов'язує своє звільнення з обшуками НАБУ в його кабінеті.

Своє звільнення Максим Соколюк прокоментував на сторінці у Фейсбук.

Він не пов’язує своє звільнення з обшуками, адже це рішення було прийнято раніше. «Сьогодні для мене непростий день – я залишаю державну службу. Це рішення було прийнято раніше, воно зважене та обдумане, а тому – це важливо – жодним чином не пов’язане з інформацією, яка поширюється останнім часом», – зазначив екс-голова ДМС.

Kyiv Media

За даними ЗМІ, детективи НАБУ напередодні провели обшуки в його робочому кабінеті. І нібито Соколюка та його заступників підозрюють у розкраданні бюджетних коштів. Водночас, у НАБУ поки що цю справу не коментують.

Рік тому голова Державної міграційної служби покинув свою дружину та поїхав рятувати в Ухань своє нове кохання – Анастасію Зінченко. І нещодавно Анастасія в Інстаграм опублікувала відео та фото з їхнього вишуканого весілля, яке пройшло в одному із заміських закладів поблизу Києва.

У дописі Анастасія зазначила, що це тепер їх новий початок, “час на одне одного, на подорожі та насолоду”. «Кохати і ще раз кохати – це сенс нашого життя і найбільша цінність. А все інше – пил і для нас більше не важливе», – зазначила наречена.

Нагадаємо, що рішення про звільнення Максима Соколюка з посади голови ДМС Кабмін ухвалив 29 вересня в режимі “таємно”, у залі урядових засідань під час їх розгляду залишались люди з допуском до державної таємниці. Виконуючою обов’язки голови Державної міграційної служби України призначено Наталію Науменко.

Фото: Інстаграм