Будівлю колишньої поліцейської дільниці почали зносити ще на початку квітня, нині демонтаж призупинено.

Про це повідомляє громадський рух «Мапа Реновації».

«З приводу незаконного демонтажу Поліцейської дільниці вже розпочато кримінальне провадження. А прямо зараз на Кирилівській, 13Д призупинено роботи, триває огляд слідчої групи» — йдеться в повідомленні.

Будівлю колишньої поліцейської дільниці почали зносити ще на початку квітня, а 18 квітня почався демонтаж іще однієї будівлі комплексу, за адресою Кирилівська, 13-Д.

Зауважимо, компанію-власницю нерухомості — ТОВ «Дніпро-2000» — пов’язують з екс-міністром енергетики та екс-головою наглядової ради «Київенерго» Іваном Плачковим.

Знесення на Кирилівській, 13-Д в КМДА поки не коментували.

Натомість 8 квітня, після повідомлень про знесення в Цимлянському провулку, 3, директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк зазначив агенції “Інтерфакс-Україна”, що ще до війни забудовник намагався знести вказану будівлю. Інспектор департаменту охорони культурної спадщини виїжджав на об’єкт, було видано припис про зупинення робіт.

Об’єкт не мав статусу пам’ятника, але у вересні 2021 року був внесений Київрадою до списку мораторію, об’єктів, які необхідно обстежити для набуття охоронного статусу.

Фото: Фейсбук