За вихідні майже 2 тисячі людей відвідали виставки, а в електронній черзі очікували ще 600 осіб. Тож організатори змінили правила відвідування виставки.

Про це повідомила співзасновниця PR-агенції, яка займається організацією виставки, Ярослава Гресь.

#Вражаріум – інтерактивна VR-виставка, яка допоможе віртуально побувати в найрізноманітніших куточках світу. “Вражаріум” розміщений у двох морських контейнерах і складається з понад 40 інтерактивів і шістьох VR-станцій.

Безкоштовна інтерактивна віртуальна виставка “Вражаріум” триває у Києві із 28 серпня по 5 вересня під Аркою дружби народів. У перші дні роботи в столиці виставка прийняла близько двох тисяч відвідувачів. Подекуди черга на виставку тривала 5 годин.

На жаль, багато людей не змогли потрапити на виставку через високий попит та електронну чергу, що іноді сягала 600 осіб. Ми безмежно вдячні за інтерес до проєкту і прагнемо зробити все можливе, щоб ви отримували від нього лише позитивні враження і гарантовано могли відвідати виставку. Тож запустили попередню реєстрацію“, – зазначила вона.

Як зареєструватися на “Вражаріум”?

  • Перейдіть у чат-бот з мобільного пристрою за посиланням у шапці профілю і оберіть месенджер (telegram/viber)
  • Оберіть зручну дату
  • Оберіть часовий слот (будні 16:00–21:00, вихідні 10:00–21:00)
  • Отримайте квиток.

Організатори виставки попередили, що реєстрація здійснюється на часовий проміжок у півтори години. І просять не спізнюватися.

Якщо ви прийдете пізніше, ніж за 15 хвилин після початку слоту, ваш резерв знімається, щоб у “Вражаріум” змогли зайти люди в порядку живої черги“, – додали організатори.

Наразі забронювати квиток можна на дні роботи виставки “Вражаріум” у Києві, де виставка працюватиме до 5 вересня. Реєстрація для інших міст відкриється за день до початку роботи виставки у цих містах.

Також ми збільшуємо кількість VR-окулярів, щоб скоротити час очікування на найбільш популярних VR-станціях: підйом на Еверест, шоу Cirque du Soleil, африканське сафарі, політ над Олешківськими пісками, Сивашем та Станіславськими кручами“, – заявили організатори виставки.

Фото: Фейсбук, Інстаграм