Чоловік вирішив здатися після 10-хвилинних перемовин із поліцією.

Чоловік, який погрожував підірвати будівлю, здався поліції. Свій вчинок мотивує тим, що, мовляв, «допекла дружина».

Про це повідмило керівництво Нацполіції на брифінгу щодо ситуації.

Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що чоловіка затримали, перемовини з ним пройшли успішно. Свої дії затриманий пояснив конфліктом із дружиною.

За його словами, чоловік, який проводив переговори з ветераном АТО, – це його друг та волонтер Василь Олексюк, депутат Бучанської міськради. Клименко зазначив, що вони тривали близько 10 хвилин і саме завдяки йому затримали правопорушника.

Він розповів, що знає, що він працює, не ходить не просить гроші, працює на СТО. А також, що він мав два поранення та зазнав черепно-мозкову травму.

“Це людина, яка має сильний дух і загострене відчуття справедливості. Можливо, це зіграло, що він пішов на такий вчинок”, – розповів Климено.

Він учасник бойових дій, який пройшов горнила бойових дій, який був два рази поранений, в тому числі мав черепну мозкову травму“, – додав Клименко.

Як написав директор Департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко, чоловік був без спротиву затриманий завдяки розмові із його другом, якого вчасно знайшла і долучила до перемовин Поліція Києва.

Кримінальне провадження буде порушене за 4 статтями, по одній зі статей, захоплення заручників, йому загрожує до 15 років.

Як повідомив керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер, який перебував на місці події, наразі за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України: ст. 341 (захоплення державних будівель), ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), ч. 2 ст. 147 (захоплення заручників), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю).

Правоохоронці встановлюють обставини та мотиви скоєння злочину.

Нагадаємо, сьогодні близько 10 години у будівлю Кабміну увірвався чоловік і повідомив, що воно захоплено. 

Згодом його затримали: в мережі з`явилися його фото та відео затримання.

Фото: facebook