Розподіл газу до будинків почнуть відновлювати поетапно. Точну дату в «Київгазі» не називають.

У четвер, 2 вересня з 9 години у частини будинків Голосіївського району Києва та Обухівського району Київської області буде обмежене газопостачання. Зокрема, мова про 900 будинків Конча-Заспи, повідомляє прес-служба «Київгазу».

Відключення пов’язане із ремонтними роботами, які буде виконувати «Оператор ГТС України». Повідомляється, що спеціалісти Боярського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів замінять кран на газопроводі-відводі до газорозподільної станції «Конча-Заспа».

«АТ «Київгаз» звертається до споживачів з проханням на час обмеження газопостачання перекрити крани на газових приладах та на газопроводі перед ними. Розподіл газу до будинків компанія розпочне відновлювати поетапно, після завершення ремонтних робіт. На момент пуску газу господар або його представник повинні перебувати в помешканні та надати безперешкодний доступ представникам АТ «Київгаз» до газових мереж та газових приладів будинку» — йдеться в повідомленні.

В компанії зазначають, що відновлення розподілу газу буде виконуватися за відсутності порушень Кодексу газорозподільних систем, Правил безпеки систем газопостачання та ДБН В.2.5-20:2018. Даті відновлення газопостачання в компанії не називають.

Отримати довідкову інформацію можна у контакт-центрі за номерами: (044) 495-04-04 або (097) 495-11-04.

Фото: Фейсбук