Таїсія Маламан втрапила у скандал після того, як заявила на Майдані, що обирає Росію, а згодом намагалася влаштувати цькування офіцера ЗСУ.

Про розрив рекламного контракту із київською блогеркою Таїсією Онацькою-Маламан, відомою як Di.rubens, українське представництво компанії Asus повідомило у відповідь на звернення активіста Сергія Стерненка.

Так, 29 червня ввечері активіст написав про те, що компанія Asus співпрацює із проросійською блогеркою, оскільки на сторінці компанії у Tik-Tok з’явилося рекламне відео з Таїсією.

Але згодом у компанії на повідомлення активіста відповіли, що зробили помилку і відео видалили. Також зазначили, що співпраця із блогеркою припинена.

Скандал довкола персони Таїсії Маламан розпочався торік, коли був опублікований ролик із опитуванням, в якому блогерка на питання “Росія чи Україна?” на Майдані Незалежності між обрала Росію. На це звернув увагу офіцер ЗСУ Анатолій Штефан та надав історії розголосу. У відповідь блогерка спробувала почати його цькувати та активно виступала на 112 каналі.

У ситуацію втрутилося Міноборони. Після цього Таїсія різко записала відео українською мовою, де вона заявляла, що пишається тим, що є українкою.

Проте спроби ці не дуже допомогли і блогерку внесли до бази “Миротворця”.

Раніше співпрацю з блогеркою припинили компанії Borjomi, Nestle (в тому числі ТМ Торчин), “Алло” та Prometheus.

Фото: інстаграм