Із них майже 4 тисячі Київської області (Ірпінь, Буча, Гостомель), майже 2 тисячі – з Донецької області, близько 1 500 осіб – з Чернігівської.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що у Києві зареєстровано майже 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які покинули свої домівки через повномасштабне російське вторгнення.

«Повномасштабне вторгнення росії 24 лютого призвело до того, що мільйони людей були вимушені покинути свої міста, села та шукати безпечніших місць у західних областях України та за кордоном. Частина з них зупинилася в Києві, і на сьогодні управління соціального захисту населення у місті вже зареєстрували 9 432 внутрішньо переміщені особи. Найбільше вимушених переселенців з Київської області – 3 978 осіб – це міста Ірпінь, Буча, Гостомель. Ще майже 2 тисячі – з Донецької області, близько 1 500 осіб – з Чернігівської», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що для отримання державної допомоги та статусу внутрішньо переміщеної особи необхідно стати на облік у районних управліннях праці та соціального захисту населення. Прийом документів продовжено до 30 квітня.

Фото: Фейсбук