Протягом минулої доби внаслідок ожеледиці в Києві травмувалися 104 людини.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Минулої доби жертвами ожеледиці в Києві стали 104 особи. З них 13 – діти.

Як розказав завідувач травмпункту голосіївського району Києва Петро Курсенко, люди, як правило, звертаються з розтягненнями рук та ніг, зокрема, люди травмують колінні суглоби, гомілку, зап’ястя. Трапляються і складні переломи, що потребують хірургічного втручання.

Нагадаємо, столицю від снігу прибирають більше 4 тисяч комунальників. Також працює 345 одиниць спецтехніки. Серед них 121 одиниця – для очищення тротуарів і велодоріжок.

Як ми писали, в період снігопадів інспектори благоустрою працюють в посиленому режимі — вони перевіряють та контролюють своєчасне очищення балансоутримувачами усіх форм власності своїх територій.

Виявивши несвоєчасне прибирання снігу та накриження — інспектори благоустрою виносять приписи та складають протоколи за ст. 152 КУпАП про адміністративні правопорушення.

Кожен протокол передбачає штраф до 1700 грн. Зокрема, за минулу добу  інспектори благоустрою внесли близько 500 приписів та склали до 80 адмінпротоколів за несвоєчасне звільнення міста від наслідків опадів.

Фото: Pixabay