В «Укрзалізниці» заявили, що відновлювальні роботи вже ведуться, але триватимуть щонайменше 10 годин.

Поїзд №118 Чернівці — Київ відправленням з Чернівців о 19:46 прямуватиме до столиці зміненим маршрутом через Заліщики та Тернопіль. З маршруту будуть виключені зупинки на станціях Новоселиця, Ларга, Кам’янець-Подільський,
Дунаївці, Гречани.

Про це повідомили в “Укрзалізниці”.

Зазначається, щов районі карстових печер на перегоні Новоселиця — Мамалига через підмив ґрунту стався провал у земляному полотні.

Відновлювальні роботи вже ведуться, але займуть щонайменше 10 годин.

Пасажирів станцій, які будуть виключені з маршруту, просять не хвилюватися – за ними вже виїхали 3 вагони, які доставлять їх до Хмельницького, куди із затримкою орієнтовно на 1 годину прибуде об’їзним маршрутом поїзд №118.

Згодом в «Укрзалізниці» зазначили, що ремонтні роботи тривають. Пасажирів потяга №117/118 «Чернігів — Київ — Чернівці» від ст. Мамалига (62 км до кінцевої станції) доставлять до Львівської залізниці автомобільним транспортом.

Потяг №118/117 «Чернівці — Київ — Чернігів», як й обіцяли, вирушить із Чернівців о 19:46 зі зміненим маршрутом через Заліщики та Тернопіль.

Орієнтовний час затримки прибуття до Києва через об’їзний маршрут та причеплення додаткових вагонів з напрямку Кам’янця-Подільського до Хмельницького — уже близько 2 годин.

Нагадаємо, Укрзалізниця тимчасово змінить маршрут потягу Київ–Кривий Ріг.

Фото: telegram