Загалом в Україні світло через сильну грозу зникло в 75 населених пунктах.

Про це повідомляє ДСНС.

Як зазначається, в Україні станом на 7 ранку 20 липня без світла залишилися 75 населених пунктів. Там через ускладнення погодніх умов спрацювали системи автоматичного захисту ЛЕП.

Найбільше відключень сталося у Київській області38.

З детальним переліком населених пунктів, де немає наразі світла, можна ознайомитися на сайті ДТЕК.

Ще відключення світла сталося у трьох областях: Сумська – 27, Чернігівська – шість та Житомирська – чотири.

До слова, для відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

Як повідомили в ДТЕК, Протягом доби фахівці відновили електропостачання у 113 населених пунктах області, що були знеструмлені повністю, та 255 – частково.

До ліквідації аварій було залучено 76 бригад. Роботи ускладнювались величезною кількістю аварійних дерев та гілок, які через негоду впали на лінії електропередачі або перегородили шлях для проїзду на місце аварії.

Шквальний вітер, сильний дощ та гроза, які пройшли Київщиною вчора, 19 липня, пошкодили 166 ліній електропередачі. Через це були знеструмлені 4383 трансформаторні підстанції. Без світла лишились 115 населених пунктів повністю та 273 – частково.

Наразі залишюється знеструмленими 2 населені пункти повністю та 18 – частково.

Фахівці компанії працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки клієнтів.

Нагадаємо, вчора у столиці панувала негода –  на дорогах міста була вода до колін, затоплені авто, обірвані дроти та падали дерева.

Для ліквідації наслідків негоди задіяли більше 300 комунальників. Також до роботи залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання.

Фото: unsplash