Частина мешканців проблемою це не вважає, інші змушені відмовлятися від зимових прогулянок.

Деякі мешканці житломасиву Борщагівка у Києві невдоволені тим, що у дуже холодні дні не працюють підйомники в пішохідних мостах на проспектах Курбаса та Гузара. Fb-спільнота «Цар-пандус» опублікувала підтвердження від КП «Київавтошляхміст».

З нього випливає, що мінімальна температура, за якої можуть працювати ці ліфти (встановлені у 2020 році) — це -5°C. Але це лише за умови, що ці ліфти обігрівають спеціальними приладами; якщо цього не відбувається, поріг зростає до +5°C.

Спільнота публікує також скан коментаря КП «Київавтошляхміст» на відповідний запит.

Автор допису наголошує, що ліфти нові — встановлені у 2020 році — і скаржиться на незручності для людей з інвалідністю та мам з візками.

У коментарях під дописом люди висловлюють різні думки з приводу цієї ситуації, дехто її проблемною взагалі не вважає. Так, деякі дописувачі зазначають, що в частині будинків поруч із переходами ліфтів і зовсім не передбачено. А вказані проспекти люди переходять найчастіше в іншому місці — біля «Колібріса», де є пандуси.

«Нормально там із коляскою пройти можна. Однозначно не складніше, ніж піднятися на 3-4-5 поверх хрущовки, де ліфт не передбачено. І в яких живе більшість тих, хто “шастає” в тих місцях (…) Там перехід з парку до парку, основне з’єднання міст Колібріс з пандусами. При необхідності можна 400 метрів прогулятися рівною дорогою» — йдеться в одному з коментарів.

Інші дописувачі навпаки, повідомляють, що відмовляються від прогулянок з дитячими візками під час холодів саме через те, що підйомники регулярно не працюють.

Редакція КиївMedia намагається отримати коментар КП «Київавтошляхміст» щодо умов роботи ліфтів у мостах.

Фото: Фейсбук