Учні, зокрема, молодшої школи за парти ще не повернуться і продовжать навчання в дистанційному режимі.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час термінового онлайн-брифінгу.

“У Києві збільшується кількість хворих дітей. Тому, наступного тижня учні, зокрема, молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення, – сказав мер. – Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада. Піклуйтеся про своїх близьких! Не будьте легковажними. Далеко не всі сьогодні легко і без наслідків хворіють на коронавірус”, – наголосив Кличко.

Він повідомив, що останніми тижнями до столичних лікарень госпіталізують все більше хворих на коронавірус дітей. Бо штам “Дельта”, як зазначають медики, – більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей – з наслідками та ускладненнями.

“Сьогодні в столичних лікарнях перебувають 85 дітей з коронавірусом та підозрою на захворювання. 4 з них – у реанімаціях. Такої кількості дітей в лікарнях не було в усі попередні хвилі вірусу!” – підкреслив Віталій Кличко.

Фото: facebook