Наразі ймовірною причиною закриття називають пандемію коронавірусу та карантинні обмеження, що вдарили по сфері гостинності та ресторанному бізнесу.

Ресторан «Вавілон» припинив роботу в межах Будинку кіно на вулиці Саксаганського в Києві. Про це повідомила керівниця ресторану Олена Прийомиш The Village Україна.

За її словами, нова команда закладу, яка відповідала за нього впродовж останнього року, вирішила вийти з проекту.

«Зараз дуже важкі часи. Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження найбільше вдарили по сфері гостинності та ресторанному бізнесу. Я протрималася в такому режимі рік, але далі тягнути не можу», – прокоментувала Прийомиш.

Натомість  адміністрація Будинку кіно підтвердила факт зміни керівництва ресторану, але заявила, що заклад не збираються закривати. Про це вона повідомила у коментарі виданню «Сьогодні».

«Наразі йде заміна директора через те, що не було ні прибутку, ні клієнтів. Щоб ресторан працював, необхідні зміни. Але закривати ресторан ми не плануємо», – пояснили в адміністрації Будинку кіно.

Нагадаємо,раніше через коронавірус закрили свої заклади столична мережа здорового харчування МОМО, мережа пабів Тролейбус, концертний клуб «Бінго» та мережа піцерій Solo Pizza. Також днями стало відомо про закриття клубу Chi by Decadance House.

Фото: facebook